0/10
Всього у користувача 74794 відео

Любовь на два полюса - видео онлайн

 
 
переглядів 1459
 
Жена майора юстиции Виктора Арзауса всегда должна быть на высоте. Того требует ее муж прокурор. Но Веронике слишком тяжело дышится на этой высоте и очень мало места – ни шагу влево, ни шагу вправо. “Прыжки на месте” – исключены. И так бы ей век воли не видать, если бы она не встретила другого человека. Успешный бизнесмен Кирилл Филин – человек иного свойства. Он не охотится на людей, ему не надо оглядываться на начальство, палитра его мира не ограничена уставом. Когда пути Кирилла и Ники пересеклись, ее сильно потянуло из зоны повышенного давления Арзауса в зону повышенного внимания Филина. Правда, сам Филин - желанная добыча не только для Вики, но и для ее мужа прокурора.
Необхідно завантажити аватар
Виразіть свою індивідуальність, завантаживши унікальний аватар (картинка користувача) або вибравши найбільш вподобаний з запропонованої галереї аватарів.
Правила
закрити

Правила публікації коментарів

Публікуючи коментарі, Ви несете відповідальність відповідно до законодавства України.

Забороняється:
  • публікувати коментарі, які пропагують діяльність, заборонену законодавством України;
  • залишати коментарі, що не відносяться безпосередньо до опублікованого матеріалу;
  • використовувати в коментарях ненормативну лексику (мат);
  • ображати в коментарях інших відвідувачів, людей та організації;
  • публікувати коментарі, що носять рекламний характер;
  • використовувати при написанні коментаря трансліт (запис українських або російських слів латинськими символами), речення, що складаються з еративів (наприклад, так званий «олбанский йазыгг»);
  • публікувати коментарі, які цілком складаються із заголовних букв;
  • публікувати односкладові коментарі (наприклад, «+1»).

Редактори залишають за собою право видаляти будь-які коментарі, що не відповідають зазначеним вимогам, а при регулярному або грубому нехтуванні Правилами - блокувати користувачеві доступ до Порталу. Редактори не коментують свої дії і не обговорюють їх з користувачами.

Коментарі
Ви не підписані на коментарі до цього матеріалу. Сповіщати
Загрузка...
Вхiд